• VYHLEDAT
Katalog ke stažení
Katalog ke stažení
LCD monitor 24
LCD monitor 24" Dell Professional P2414H
  • KONTAKT
Miloš Toman
Opavská 46, 312 00 Plzeň
Sídlo: Opavská 929/46
31200 Plzeň
Česká republika
IČ: 49781073
DIČ:
Telefonní spojení
+420 607 872 034
+420 724 111 919
Email
info@elektroalfa.cz
Bankovní spojení
Fio banka a.s.
2101165380/2010

ZÁRUKA

Základní záruka na všechno zboží 13 měsíců - (pokud není uvedeno jinak).Základní záruky lze prodloužit na 25 měsíců za odpovídající příplatek uvedený u konkrétního zboží v katalogu. Záruka se nevztahuje na spotřební materiál (náplň v tiskárnách, podavače tiskáren a baterie notebooků).

Záruku lze uplatnit pouze na adrese provozovny uvedené v sekci Kontakty. Zásilky s reklamacemi doručené na fakturační adresu z technických důvodů nepřebíráme.

Většina námi nabízeného zboží je krátkodobě použitá. Pochází z ukončených 1-3 letých leasingů nebo výstav a předváděcích akcí. V drtivé většině případů se jedná o vysoce kvalitní zboží od renomovaných výrobců jako jsou DELL, COMPAQ, IBM/LENOVO, HP, Siemens, SONY, PHILIPS, Toshiba atd.

Vzhledem k tomu, že dané zařízení pracovalo bez problémů, nabízí se k dalšímu prodeji.Dodavatelská firma toto zboží ještě před prodejem otestuje a dodá naší firmě. Nakupujeme pouze testované a 100%ně funkční zboží bez jakýchkoliv závad. U nás je vše poctivě kontrolováno jak z vizuální stránky tak z pohledu funkčního. Námi nabízené zboží tedy prochází trojí kontrolou a lze konstatovat, že všechno vadné zboží je tímto odfiltrováno. Pokud nás zákazník informuje o sebemenších problémech se zakoupeným zbožím, rádi pomůžeme vše vyřešit v nejkratším možném termínu. Ve většině případů se jedná o potíže vzniklé špatnou nebo neúplnou instalací např. nenainstalování ovladačů. I v těchto případech však vycházíme všem zákazníkům vstříc a poskytujeme nadstandardní podporu. Jen mizivé procento nahlášených problémů lze považovat za skutečnou reklamaci. Většinou tuto situaci řešíme okamžitou výměnou celého zařízení. I když je zboží ihned opraveno je zařazeno do zvláštního režimu s dlouhodobým testováním. V případě, že se jedná o neoprávněnou reklamaci, zasíláme zboží zpět na náklady kupujícího. Pokud je zákazník přesto nespokojen se zakoupeným zbožím, lze ho ve lhůtě čtrnácti dnů od nákupu vrátit a požadovat jiné zboží či vrácení peněz.

1.5. Pokud narazíte na nějaký problém nebo budete mít nějaké pochybnosti, klidně nás kontaktujte. Budeme se Vám snažit pomoci a to i v případě, že nepůjde o závadu.

  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • DOPORUČTE NÁS