• VYHLEDAT
Katalog ke stažení
Katalog ke stažení
Notebook Dell Latitude E6430 Intel Core
Notebook Dell Latitude E6430 Intel Core
  • KONTAKT
Alfa World s.r.o.
Masarykova 66, 312 00 Plzeň
Sídlo:Bořivojova 878/35
13000 Praha
Česká republika
IČ: 28434463
DIČ: CZ28434463
Telefonní spojení
+420 775 774 778
+420 724 111 919
Email
info@elektroalfa.cz
Bankovní spojení
Fio banka a.s.
2000320978/2010

ZÁRUKA

Základní záruka na všechno zboží 13 měsíců - (pokud není uvedeno jinak).Základní záruky lze prodloužit na 25 měsíců za odpovídající příplatek uvedený u konkrétního zboží v katalogu. Záruka se nevztahuje na spotřební materiál (náplň v tiskárnách, podavače tiskáren a baterie notebooků).

Záruku lze uplatnit pouze na drese provozovny uvedené v sekci Kontakty. Zásilky s reklamacemi doručené na fakturační adresu z technických důvodů nepřebíráme.

Většina námi nabízeného zboží je krátkodobě použitá. Pochází z ukončených 1-3 letých leasingů nebo výstav a předváděcích akcí. V drtivé většině případů se jedná o vysoce kvalitní zboží od renomovaných výrobců jako jsou DELL, COMPAQ, IBM/LENOVO, HP, Siemens, SONY, PHILIPS, Toshiba atd.

Vzhledem k tomu, že dané zařízení pracovalo bez problémů, nabízí se k dalšímu prodeji.Dodavatelská firma toto zboží ještě před prodejem otestuje a dodá naší firmě. Nakupujeme pouze testované a 100%ně funkční zboží bez jakýchkoliv závad. U nás je vše poctivě kontrolováno jak z vizuální stránky tak z pohledu funkčního. Námi nabízené zboží tedy prochází trojí kontrolou a lze konstatovat, že všechno vadné zboží je tímto odfiltrováno. Pokud nás zákazník informuje o sebemenších problémech se zakoupeným zbožím, rádi pomůžeme vše vyřešit v nejkratším možném termínu. Ve většině případů se jedná o potíže vzniklé špatnou nebo neúplnou instalací např. nenainstalování ovladačů. I v těchto případech však vycházíme všem zákazníkům vstříc a poskytujeme nadstandardní podporu. Jen mizivé procento nahlášených problémů lze považovat za skutečnou reklamaci. Většinou tuto situaci řešíme okamžitou výměnou celého zařízení. I když je zboží ihned opraveno je zařazeno do zvláštního režimu s dlouhodobým testováním. V případě, že se jedná o neoprávněnou reklamaci, zasíláme zboží zpět na náklady kupujícího. Pokud je zákazník přesto nespokojen se zakoupeným zbožím, lze ho ve lhůtě čtrnácti dnů od nákupu vrátit a požadovat jiné zboží či vrácení peněz.

1.5. Pokud narazíte na nějaký problém nebo budete mít nějaké pochybnosti, klidně nás kontaktujte. Budeme se Vám snažit pomoci a to i v případě, že nepůjde o závadu.

  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • DOPORUČTE NÁS